מקלחונים ועבודות זכוכית בהתאמה.
לכו על מקלחונים

מקלחונים ועבודות זכוכית בהתאמה אישית מאפשרים שילוב של עיצוב מינימליסטי ונגישות קלה, בנוסף ליתרונות הנוספים.

אם בונים חדר אמבטיה חדש או שוקלים שיפוץ של זה הישן, כדאי לשקול לבחור במקלחונים ועבודות זכוכית בהתאמה אישית. מעבר לבחירה במקלחון שמאפשר שילוב של עיצוב מינימליסטי ונגישות קלה, ישנם יתרונות נוספים.

 

כאשר מדובר על אמבט מסורתי בחדר האמבטיה, הוא הופך את האזור לקטן ולצפוף. כשבוחרים להתקין מקלחונים ועבודות זכוכית בהתאמה אישית, ניתן ליצור שטח פתוח ולהוסיף מרכיב עיצובי לחדר האמבטיה. ניתן להגדיל את השטח באמצעות המראה שמעניקים חיפויי הזכוכית והזכוכית שעוטפת את המקלחון.

 

בין אם מדובר באמבט ובין אם במקלחון, לא פעם ישנן פינות רבות בין הסדקים וחיבורי הקרמיקה או אבני החיפוי שדורשות ניקוי יסודי ומאמץ. עם מקלחונים ועבודות זכוכית בהתאמה אישית ניתן ליצור חיפוי קיר מזכוכית חלקה ללא חיבורים וסדקים כמעט וכך להימנע מהצורך לנקות את העובש שמצטבר בהם.

 

אם אתה גר עם מישהו שמתקשה להיכנס לתוך אמבט מסיבות בריאותיות או מוטוריות ניתן להתקין מקלחון שישמש פתרון מושלם ונגיש. כל אחד יכול להתהלך לתוך תא המקלחון בקלות, החל מילדים קטנים, אנשים מבוגרים או בעלי מוגבלויות.

 

מקלחונים ועבודות זכוכית בהתאמה אישית יכולים לעמוד בתנאים שונים ובבלאי במשך שנים. הם דורשים שימוש בפחות חלקים מאשר אמבט מסורתי. במילים אחרות, אין חלקים שבירים. כמו כן, מדובר על חומרים חזקים ועמידים יותר מאשר אלה שתמצאו באמבט מסורתי.בנוסף, על מנת ליהנות מאמבטיה מלאה באמבט, יש צורך למלא אותו במים ולאחר מכן נדרש זמן רב עד שהמים יורדים אל צנרת הביוב. אך השימוש במקלחון לא מאפשר מילוי של מים ולכן הסיכון להיווצרות סדקים או מים שנלכדים בכל מיני מקומות נמוך יותר.

מחפשים עבודות זכוכית?

זכוכיות רפאל ובניו

עיצובים מיוחדים בכל סוגי הזכוכיות, זכוכיות גרניט, אקסרא קליר, פיפיתה, אסיד, אנטי סאן (אפור וחום), מאסטר קארה.​

דלתות זכוכית

החל מ - 1,350 ₪

התאמה אישית וחיתוכים מיוחדים

מראות

החל מ - 180 ₪

התאמה אישית וחיתוכים מיוחדים